Studio JZK     Druczek   Fakturzysta   Podatki JPK   Niezbędnik JPK   Mecenas   Warsztat     Branżowe   ·   Co nowego?   Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   NOWY ZUS!
  OPIS PROGRAMU    MODUŁY    ZAMÓW Z RABATEM    POBIERZ  ·   KONTAKT 

Mecenas X7

Program do obsługi radcy prawnego, adwokata, notariusza lub kancelarii prawnej
sprawy · sądy · prokuratury · komornicy · strony · wycena · rozliczenia · korespondencja

Nowy program, przygotowywany ściśle z myślą o zawodach prawniczych. Podstawową funkcjonalnością programu Mecenas JZK® jest rejestrowanie, prowadzenie i rozliczanie spraw majątkowych i karnych, przed różnymi urzędami, w różnych instancjach. Dostępne jest szczegółowe rozliczenie wynagrodzenia do każdej sprawy, w oparciu o stawki godzinowe, urzędowe lub stawki umowne.

W programie Mecenas JZK® dostępny jest także urzędowy rejestr poświadczeń, pozwalający na wykonywanie i rejestrowanie poświadczonych odpisów i kopii dokumentów.

Wsparciem w codziennej pracy są bazy teleadresowe sądów, prokuratur i innych instytucji. Program posiada także wbudowaną pełną bazę kodów pocztowych wraz z wygodnym wyszukiwaniem.


W przypadku prowadzenia spraw dotyczących osób prowadzących działalność gospodarczą, nieocenioną pomocą jest dostęp on-line do autorskiego serwisu RegonOnline.pl, pozwalający na błyskawiczne sprawdzenie aktualnego statusu przedsiębiorcy w CEiDG, KRS i innych rejestrach urzędowych.

Program Mecenas JZK® umożliwia także sprawne prowadzenie spraw biurowych, ze szczególnym naciskiem na korespondencję papierową w oparciu o tradycyjny dziennik korespondencji wychodzącej i przychodzącej. Można łatwo drukować koperty, nalepki adresowe, etykiety na przesyłki etc.

Program Mecenas JZK® został przygotowany z myślą o prawnikach prowadzących prywatną praktykę, stąd położyliśmy duży nacisk na standardowe funkcje obsługi małej firmy, w tym oczywiście fakturowanie i drukowanie paragonów fiskalnych, co odbywa się całkowicie automatycznie.

Doświadczenie prawnicze autorów programu, szczególnie w zakresie prawa cywilnego i prowadzenia egzekucji sądowej, było tu nieocenionym wsparciem.

Ochrona danych osobowych

Ważną cechą programu Mecenas JZK® jest lokalne przechowywanie danych w formie zabezpieczonej przed dostępem z zewnątrz, co daje odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.

W przypadku usług sieciowych często występuje nieuprawnione i niejawne przekazywanie danych osobowych na zewnątrz i przetwarzanie ich w chmurze przez obcą instytucję, co stanowi naruszenie zasad etyki zawodowej i tajemnicy adwokackiej lub radcowskiej.

W przypadku programu Mecenas JZK® nie ma tego problemu, wszystkie dane pozostają lokalnie na komputerze, zabezpieczone lepiej niż w chmurze. Również utrata dostępu do internetu albo wygaśnięcie dostępu nie oznacza utraty kontroli nad tymi danymi.

Szeroka wiedza i doświadczenie prawnicze twórców programu gwarantuje, że doskonale rozumiemy Twoją branżę. Kimkolwiek jesteś, mamy program dla Twojej firmy.


Możesz rozszerzyć program Mecenas JZK® o rozliczenia podatkowe i obsługę JPK! Sprawdź nowy program Podatki JPK na rok 2018.

Moduły programu Mecenas: Sprawy, Poświadczenia, Faktury, Sprzedaż, Rejestr sprzedaży, Rozliczenia, Wezwania i noty, Zamówienia, Pro-formy, Oferty, Zaliczki, Zakupy, Noty korygujące, Magazyn, Towary, Remanent, Ruchy towarów, Kasa, Archiwum Kasy, Bank, Przelewy, Waluty, Kontrahenci, Terminarz i CRM, Użytkownicy, Poczta, Kody pocztowe, Mailing SMTP, Dokumenty, Noty korygujące, a także inne moduły pomocnicze.Zobacz szczegółowe porównanie wersji programu Mecenas.

  ZAMÓW TERAZ    POBIERZ    CZĘSTE PYTANIA    BLOG    KONTAKT 

Program Mecenas dostępny jest w kilku różnych wersjach. Zobacz porównanie wersji.
© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.